ART / Lithographs / Litograph in colors 16154061
nr 1615 4061
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Enrico Baj (1924-2003), Italy. Women, unframed. Signed, numbered 15/20. Litograph in colors. Sheet: 69x77,
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinnor, oramat löst blad. Signerad, numrerad 15/20. Färglitografi. Bladets mått: 69x77 cm
1500
SEK 1000
Monday April 22 2024
at 18:44:18
17/4 11:14:45
- Thema-auction
Apr 22
Read more about Grafik
Enrico Baj
Read more about Enrico Baj